Powiat Łowicki

BIP

Data

23 kwietnia 2021

Imieniny

Wojciecha, Jerzego

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2006r. » luty 2006r. »

Treść strony


  • Martwa natura z butelką, 2005, olej, płótno


25.02.2006r. W łowickim Muzeum dnia 25 lutego br. (sobota) o godz. 15.00 rozpocznie się wernisaż wystawy - "Malarstwo Marii Ewy Grabow-skiej". Maria Ewa Grabowska - absolwentka Wydziału Filologii Uni-wersytetu Warszawskiego - jest malarką amatorką, od 1974 roku mieszka w Łowiczu. Należy do Stowarzyszenia Plastyków Amatorów i Klubu Plastyka Amatora przy Łódzkim Domu Kultury. Wystawa złoży się z 46 obrazów, w technice olej i akryl, głównie ukazujących pejzaże i martwą naturę.

  • -
23.02.2006r.
Wpłynęła pierwsza transza środków na realizację Projektu Nr U5/05 pt. "Stypendia dla uczniów szkół ponadgimnazjalnych z obszarów wiejskich w Powiecie Łowickim - 2" w ramach Priorytetu 2 - Wzmocnienie rozwoju zasobów ludzkich w regionach z wyłączeniem Działania 2.5 - Promocje Przedsiębiorczości) w wysokości 231.000 zł. Pieniądze zostaną przekazane do szkół ponadgimnazjalnych. Jeszcze w lutym nastąpi wypłata zaległych stypendiów. Rachunki i faktury beneficjenci składają bezpośrednio do szkół.

  • -


15.02.2006r.
W Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu, w dniu 15 lutego o godz. 16:00 odbędzie sie otwarcie "Wystawy rysunku i malarstwa Moniki Rosiak". Młoda mieszkanka Chruślina, uczennica Policealnego Studium Medycznego w Łowiczu, swoją pasję artystyczną uprawia  amatorsko.  W PBP pani Monika gości po raz drugi i prezentuje ok. 40 prac przedstawiających konie, krajobrazy i mangę w technice: pastele, akwarele, węgiel, kredka i ołówek.
 
 
 
 

  • -

07.02.2005r.
Rozstrzygnięta została III edycja konkursu na Turystyczną Pamiątkę z Regionu. Konkurs organizowany przez Polską Organizację Turystyczną przy współudziale "Aktualności Turystycznych" i Małopolskiej Organizacji Turystycznej ma na celu wyróżnienie i popularyzację najbardziej atrakcyjnych i skutecznych marketingowo pamiątek symbolizujących regiony turystyczne Polski.

01.02.2006r. W dniu 1.02.2006 roku o godzinie 10:00 w Sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się XXXVIII Sesja Rady Powiatu Łowickiego

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.