Powiat Łowicki

BIP

Data

20 lutego 2020

Imieniny

Leona, Ludmiły

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2005r. » listopad 2005r. »

Treść strony

 
Projekt realizowany jest w okresie lipiec – grudzień br. w partnerstwie z Izbą Przemysłowo – Handlową Republiki Mołdowy przy wsparciu Ambasady Polskiej w Kiszyniowie i Ambasady Mołdawskiej w Warszawie. Uczestnicy projektu powołali do życia organizację pozarządową, która w dowód uznania dla Polski została zarejestrowana w dniu 11 listopada.
 
Wizytę w Powiecie Łowickim rozpoczęło spotkanie w Starostwie Powiatowym w Łowiczu, podczas którego delegacja spotkała się ze Starostą Łowickim – Cezarym Dzierżkiem, przedstawicielami Zrzeszenia Plantatorów Owoców i Warzyw oraz łowickiego oddziału Izby Przemysłowo – Handlowej. Kolejnym punktem było zwiedzanie firm Agros Nova i Bracia Urbanek.  Na popołudnie zaplanowano spotkanie w łowickim Muzeum, kiedy to goście z Mołdawii nie tylko zwiedzili jego ekspozycję oraz obejrzeli występ zespołu „Blichowiacy” ale również w części oficjalnej spotkali się z władzami powiatu, miasta oraz przedsiębiorcami Ziemi Łowickiej.

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.