Powiat Łowicki

BIP

Data

8 marca 2021

Imieniny

Beaty, Jana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Stara strona » Biesiada Łowicka » VI Biesiada Łowicka » Wykonawcy » Drugi Tydzień »

Treść strony


DRUGI TYDZIEŃ  • -
  • -
  • -

Drugi Tydzień działa od 1999 roku. To 6-osobowy zespół wykonujący całkowicie na żywo przeboje polskie i zagraniczne począwszy od lat 60-tych, kończąc na najnowszych przebojach.
 
Wokaliści Drugiego Tygodnia występowali w różnych programach telewizyjnych, m.in. "Droga do Gwiazd", "Szansa na sukces". W maju 2004r. wokalistka d.t. zdobyła II miejsce w finałowej "Szansie na Sukces", z piosenką "Ale w koło jest wesoło" grupy Perfect, w Warszawskiej Sali Kongresowej. Ma na swoim kącie wydany singiel (czerwiec 2004)  który z powodzeniem grany był w stacjach radiowych w całej Polsce.
 
Zespół koncertował w róźnych zakątkach Polski (m.in. Trasa "Biesiada Tyska 2003", "Volvo edycja Viking 2004") "Andrzejki", "Bal Sylwestrowy", "Walentynki" w hotelu Jan III Sobieski itp.), eventy filmowe w hotelach Mariott, Holiday Inn, Bristol, na festynach i dniach kultury miast jako tzw. "support" przed wieloma gwiazdami np.: Bajm, Lady Pank, Stachursky, Perfekt, De Mono. Koncertowali między innymi dla takich firm jak: Pepsi, Ikea, Nestle, Volvo, Browary Tyskie, Zepter, Rzeczpospolita, Cosmopolitan, Esso, TP. S.A., Warbud, Grupa Żywiec, Maxdata, Frantschach, Siegwerk, Warta. Występowali także na przyjęciu na cześc Gabrieli Sabatini.
 
  • -
  • -
  • -
Posłuchaj:

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.