Powiat Łowicki

BIP

Data

23 kwietnia 2021

Imieniny

Wojciecha, Jerzego

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Stara strona » Biesiada Łowicka » VI Biesiada Łowicka » Wykonawcy » Kabaret OT.TO »

Treść strony


KABARET OT.TO


  • -
  • -
  • -

Andrzej Piekarczyk - Zodiakalny Wodnik - ur. 27 stycznia 1963 r. w Biłgoraju Mgr inż. elektronik - Politechnika Warszawska Instytut Podstaw Elektroniki - tytuł pracy magisterskiej "Interface MIDI do komputerów klasy IBM PC" Żona - Beata, Synowie - Michał i Kuba, W kabarecie OT.TO wymyśla żarty, komponuje piosenki, występuje i gra na instrumentach klawiszowych. Od 1984 współpracuje z Wiesławem Tupaczewskim, początkowo w formacji "17 mgnień wiosny", a od 1987 w Kabarecie OTTO. Laureat (wraz z Tupaczewskim) konkursu na piosenkę na Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu w 1987 za piosenkę "Śliczna, higieniczna". Hobby - samochody, muzyka, komputer, realizacja dźwięku.

Andrzej Tomanek - Zodiakalny Skorpion - ur. 27 października 1958 r. w Budapeszcie Żona - Iwona, Córka - Zuzanna W kabarecie OT.TO od 1989 r. wymyśla żarty, komponuje piosenki, występuje i gra na gitarze elektrycznej. Wciela się w postać Jędrzeja Kukułki i "Dziadka". W 1985r. wraz z Markiem Rogowskim jako duet "Różowe Świnki" wyróżnienie na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie oraz Nagroda Dziennikarzy na Festiwalu Polskiej Piosenki Opole'85. Od 1989 w Kabarecie OT.TO. Hobby - podróże, muzyka, telegazeta.

Wiesław Tupaczewski - Zodiakalny Bliźniak - ur. 7.06.1963 r. w Ostrowi Mazowieckiej Mgr inż. elektronik - Politechnika Warszawska Instytut Telekomunikacji - tytuł pracy magisterskiej "Konwerter synchroniczny transmisji arytmicznej" Żona - Anna, Córka - Katarzyna, Syn -Maciej W kabarecie OT.TO pisze teksty, komponuje piosenki, występuje i gra na gitarze akustycznej oraz basowej. W 1984 r. zajął II miejsce na Festiwalu Piosenki Studenckiej w Krakowie, zdobył nagrodę na Festiwalu FAMA'84 w Świnoujściu. Wraz z Andrzejem Piekarczykiem zostali laureatami konkursu na piosenkę na Festiwal Polskiej Piosenki w Opolu w 1987 za piosenkę "Śliczna, higieniczna" (którą później zaanektowała Maryla Rodowicz z tekstem przerobionym przez Agnieszkę Osiecką), w 1985 r. załozył kabaret "17 mgnień wiosny" a w 1987 kabaret OTTO (który od 1990 jest Kabaretem OT.TO). Hobby - piłka nożna ( gra w Reprezentacji Artystów Polskich), komputer i skuter.  

 Źródło: www.kabaretotto.pl

  • -
  • -
  • -

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.