Powiat Łowicki

BIP

Data

5 marca 2021

Imieniny

Fryderyka, Adriana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2004r. » lipiec 2004r. »

Treść strony

  • -

07.07.2004r.
W dniu 7 lipca 2004 roku w Borowie odbędzie się uroczystość 130-tej rocznicy urodzin Władysława Grabskiego. W programie m.in.: Wystąpienia okolicznościowe, odsłonięcie pomnika Wł. Grabskiego, występ Łowickiej Orkiestry Kameralnej....


17-18.07.2004r. W dniach 17 – 18 lipca w Kartuzach trwać będzie I Biesiada Kaszubska. W związku z podpisaniem umowy o współpracy pomiędzy Powiatem Kartuskim, Tatrzańskim i Łowickim do uczestnictwa w Biesiadzie zaproszeni zostali przedstawiciele z naszego terenu. Podczas powiatowych uroczystości w Kartuzach zaprezentują się łowiccy twórcy ludowi, głównie z gminy Kocierzew. Podczas Festiwalu Trzech Regionów swoje występy będą mieli Blichowiacy. W skład delegacji udającej się do Kartuz wejdą również osoby zajmujące się agroturystyką oraz przedstawiciele Starostwa Powiatowego w Łowiczu i Rady Powiatu Łowickiego. Obok reprezentacji Powiatu Łowickiego w Kartuzach gościć będą ze swa ofertą kulturową oraz turystyczną przedstawiciele Powiatu Tatrzańskiego.
23.07.2004r. 23 lipca 2004roku będą miały miejsce Uroczyste Obchody „Święta Policji” godzinie 12oo w Komendzie Powiatowej Policji oraz o godz. 14oo na stadionie sportowym KS „Pelikan”. Program uroczystości przewiduje spotkanie z władzami miasta, powiatu oraz przedstawicielami instytucji i organizacji współpracujących z Komendą Powiatową Policji w Łowiczu oraz wręczenie aktów nominacyjnych na wyższe stopnie policyjne. O godzinie 14oo trwać będzie festyn na stadionie sportowym KS „Pelikan”. Festyn rozpocznie pokaz tresury psów. Następnie rozegrany zostanie mecz piłki nożnej pomiędzy Policjantami a Radnymi powiatu Łowickiego. Spotkanie na Czajkach zakończy Uroczyste Obchody „Święta Policji” w Łowiczu.
24.07.2004r. „Specjały Polskiej Kuchni – Włoskie Wino i Oliwa” spotkanie pod taka nazwą odbyło się 24 lipca 2004 roku o godzinie 16oo w Restauracji „Pod Pelikanem” w Łowiczu. Na podwieczorku promowane były polskie potrawy w połączeniu z włoskim winem. Spotkanie organizowane było w ramach promocji Powiatu Łowickiego i Prowincji Ascoli Piceno w ramach podpisanej w tym roku Umowy o Współpracy. Organizatorami podwieczorku byli: Euromarcpol S.A. Włochy, A.S.T.E.R.I.A. Srl. Włochy, Łódzka Izba Przemysłowo – Handlowa oraz Starostwo Powiatowe w Łowiczu.
28.07.2004r. W dniu 28 lipca 2004 roku, w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu, o godz. 10oo odbędzie sie giełda pracy, podczas której firma "Agrokorn" z Łowicza przeprowadzi dobór kandydatów na stanowisko - ślusarz.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.