Powiat Łowicki

BIP

Data

5 marca 2021

Imieniny

Fryderyka, Adriana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2004r. » marzec 2004r. »

Treść strony

03.03.2004r. 3 marca 2004 roku w Starostwie Powiatowym w Łowiczu gościła misja gospodarcza z Białorusi. W jej skład weszli między innymi Dyrektor Generalny Izby Przemysłowo - Handlowej w Gomlu, Dyrektor Filii Izby Przemysłowo- Handlowej w Reczycy, Hanna Zdanowska - Dyrektor Łódzkiej Izby Przemysłowo - Handlowej oraz Włodzimierz Strzelczuk- zastępca Dyrektora d.s. Handlu Zagranicznego. Celem przybycia misji gospodarczej było w głównej mierze zapoznanie się z tutejszym regionem oraz możliwościami konkretnej współpracy i wymiany gospodarczej z przedsiębiorcami. Ze strony Starostwa Powiatowego w Łowiczu w spotkaniu udział wzięli Cezary Dzierżek - Starosta Łowicki, Paweł Lisowski- Dyrektor Wydziału Rozwoju, Informacji i Promocji Powiatu oraz Wiesław Dąbrowski- Przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego. Zaproszeni na spotkanie z gośćmi z Białorusi zostali również przedsiębiorcy z terenu Powiatu Łowickiego, między innymi firmy: „Bracia Urbanek”, „Hazbi”, „Rolmech’, firmy recykilngowe oraz odlewnia żeliwa.
05.03.2003r. 5 marca 2004 roku Cezary Dzierżek - Starosta Łowicki uczestniczył w posiedzeniu Przewodniczących Konwentów Powiatów województwa łódzkiego oraz Komisji Zdrowia i Polityki Społecznej Związku Powiatów Polskich, jakie odbyło się w miejscowości Kamion koło Wielunia. Narada poświęcona była problematyce kontraktowania świadczeń zdrowotnych w 2004 roku. Podczas spotkania przedstawione zostały inicjatywy zmierzające do wypowiadania przez szpitale kontraktów na świadczenia zdrowotne w bieżącym roku. Podjęto również decyzje, co do dalszego postępowania w tej sprawie, a mające na celu zmianę kontraktów i uwzględnienie uzasadnionych postulatów środowisk samorządowych oraz poprawę jakości usług medycznych.
10.03.2004r. Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu organizuje 10 marca 2004 roku Giełdę pracy. Dobór kandydatów prowadzić będzie firma - „Usługi Wnętrzarskie - Z. Gierańczyk” z Łodzi.
10.03.2004r. Łódzki Klub Biznesu jest organizatorem seminarium, które odbędzie się 10 marca 2004 roku w Łodzi. Podczas seminarium, w którym udział weźmie Kierownik Powiatowego Urzędu Pracy w Łowiczu - Martyna Szpiek - Górzyńska, omawiane będą zagadnienia z zakresu roli organizacji pozarządowych w działaniach na rzecz przeciwdziałania bezrobociu i jego negatywnym skutkom.
12.03.2004r. 12 marca 2004 roku o godzinie 1100 w Urzędzie Gminy Łowicz odbędzie się VII Sesja Rady Powiatowej Izby Rolniczej Województwa Łódzkiego. Obrady poświęcone będą aktualnym sprawom związanym z sytuacją wsi polskiej i polskiego rolnika w trakcie wstępowania do Unii Europejskiej. W Sesji Rady Powiatowej Izby Rolniczej udział weźmie przedstawiciel Powiatu Łowickiego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.