Powiat Łowicki

BIP

Data

23 kwietnia 2021

Imieniny

Wojciecha, Jerzego

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2004r. » luty 2004r. »

Treść strony

09.02.2004r. W dniu 9 lutego 2004 roku o godzinie 15.00 w Starostwie Powiatowym w Łowiczu przy ulicy 3 Maja 7 odbyło się spotkanie dotyczące sytuacji ośrodków zdrowia w Powiecie Łowickim. Organizatorem narady, w której uczestniczyli przedstawiciele Niepublicznych Zakładów Opieki Zdrowotnej, Wójtowie Gmin, Przewodniczący Rad Gmin z terenu Powiatu Łowickiego oraz Przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego, byli Cezary Dzierżek- Starosta Łowicki oraz Eugeniusz Bobrowski- Wicestarosta Łowicki.
13.02.2004r. W dniu 13 lutego 2004 roku odbędzie się Turniej Piłki Nożnej dla szkół ponadgimnazjalnych Powiatu Łowickiego „Bezpieczne Ferie 2004”. Organizatorem turnieju jest Cezary Dzierżek- Starosta Łowicki oraz Adam Ruta- Komendant Powiatowy Policji. Na zawodach, które odbędą się w hali Ośrodka Sportu i Rekreacji Nr 1 w Łowiczu, gościć będą Cezary Dzierżek- Starosta Łowicki oraz Elżbieta Hendrysiak- Dyrektor Wydziału Edukacji, Kultury, Sportu i Turystyki.
13.02.2004r. W dniu 13 lutego 2004 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu odbędzie się spotkanie informacyjne z udziałem przedstawicieli „IMC Consulting Limited” z Łodzi. Celem spotkania, którego organizatorem jest dział Serwisu Pracy, będzie dobór kandydatów do projektu- szkolenia.
16.02.2004r. W dniu 16 lutego 2004 roku o godzinie 15:00 odbyło się posiedzenie Rady Społecznej ZOZ. W naradzie, która miała miejsce w Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Łowiczu, udział wzięli Cezary Dzierżek- Starosta Łowicki oraz Eugeniusz Bobrowski- Wicestarosta Łowicki. Organizatorem posiedzenia był Przewodniczący Rady Społecznej ZOZ.
18.02.2004r. W dniu 18 lutego 2004 roku o godzinie 9:00 w siedzibie Szkoły Głównej Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie odbyło się posiedzenie Komitetu Wykonawczego Obchodów Roku Grabskiego. Naradę, w której uczestniczył Cezary Dzierżek- Starosta Łowicki, zorganizował Komitet Wykonawczy Obchodów Roku Grabskiego.
25.02.2004r. 25 lutego 2004 roku o godz. 1000 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się XV Sesja Rady Powiatu Łowickiego. Porządek sesji:
 1. Otwarcie obrad XV Sesji Rady Powiatu Łowickiego.
 2. Stwierdzenie prawomocności obrad.
 3. Wnioski do porządku obrad.
 4. Przyjęcie protokółu z XIV Sesji Rady Powiatu Łowickiego.
 5. Sprawozdanie Starosty Łowickiego z prac Zarządu Powiatu Łowickiego w okresie między sesjami.
 6. Sprawozdanie z działalności Przewodniczącego Rady Powiatu Łowickiego w okresie między sesjami.
 7. Informacja o stanie pomocy społecznej i polityki prorodzinnej na terenie Powiatu Łowickiego. Wspieranie osób niepełnosprawnych.
 8. Informacja na temat funkcjonowania Zespołu Opieki Zdrowotnej w Łowiczu.
 9. Informacja o zmianie dotyczącej sieci szkół ponadgimnazjalnych na terenie Powiatu Łowickiego.
 10. Podjęcie uchwał Rady Powiatu Łowickiego w sprawie:
 1. organizacji Obchodów Roku Władysława Grabskiego na terenie Powiatu Łowickiego,
 2. powierzenia Gminie Miasto Łowicz prowadzenia zadań publicznych Powiatu Łowickiego z zakresu zarządu drogami powiatowymi w granicach administracyjnych miasta Łowicza.
 1. Interpelacje, wolne wnioski, zapytania radnych i sprawy różne.
 2. Zakończenie obrad XV Sesji Rady Powiatu Łowickiego.

27.02.2004r. W dniu 27 lutego br. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyło się spotkanie, którego celem było podsumowanie osiągnięć sportowców oraz współzawodnictwa sportowego szkół Powiatu Łowickiego w 2003r.
27.02.2004r. W dniu 27 lutego 2004 roku w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu odbyło się posiedzenie Powiatowej Rady Zatrudnienia. Porządek obrad Powiatowej Rady Zatrudnienia:
 1. Otwarcie i przyjęcie porządku obrad
 2. Przyjęcie protokołu z poprzedniego plenranego posiedzenia z dnia 05.01.2004r.
 3. Ocena racjolanlości FP za 2003r.
 4. Zaopiniowanie dodatkowego stanowiska pracy w ramach robót publicznych dla Starostwa Powiatowego w Łowiczu na 2004r.
 5. Powiatowy plan przeciwdziałania bezrobociu i aktywizacji lokalnego rynku pracy
 6. Europejski Fundusz Społeczny – możliwości pozyskiwania środków pieniężnych na walkę z bezrobociem z unijnych funduszy strukturalnych
 7. Sprawy różne
 8. Zamknięcie posiedzenia

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.