Droga do kultury

Droga do kultury

Ruszamy w „Drogę do kultury”.

1 sierpnia br. autobus sygnowany taką właśnie nazwą i logotypem Łowickie wyruszy w pierwsze kursy. Rozpoczynamy na przystanku przy dworcu PKP w Łowiczu, kierujemy się na Stary Rynek, dalej do Parku w Arkadii i Pałacu w Nieborowie. Kolejnym etapem podróży jest skansen w Maurzycach a ostatnim przystankiem na trasie Pałac w Walewicach. I tak, każdego dnia do dyspozycji turystów odwiedzających region łowicki pozostanie dedykowany, zgodny z godzinami zwiedzania, rozkład jazdy.

„Droga do kultury” to inicjatywa podjęta z myślą o kompleksowej ofercie podróży do szczególnych i wyjątkowych miejsc na mapie naszego regionu. Okres wakacyjny sprzyja turystycznym wyprawom a nasza linia autobusowa zastała stworzona, by tym wyprawom służyć.

Mamy nadzieję, że turyści korzystać będą z naszego zaproszenia i tym liczniej odwiedzać będą tak Łowicz, jak i Arkadię, Nieborów, Maurzyce, czy też Walewice.

Do korzystania przez cały dzień, w dowolnym planie godzin, z autobusu na trasie „Drogi do kultury” uprawniać będzie karnet w cenie 10 zł. Pierwszy tydzień kursów autobusu będzie dla jego pasażerów całkowicie bezpłatnym.

Zatem w „Drogę  do kultury”

  • plakat droga do kultury