Aktualności 2023

Kursy dla klas ósmych

Kursy dla uczniów klas ósmych przygotowujące do egzaminu kończącego edukację w szkole podstawowej oraz kursy dla maturzystów przygotowujące do matury z zakresu: matematyki, języka polskiego i języka angielskiego.

W związku z podpisaniem trójstronnego porozumienia pomiędzy Powiatem Łowickim, Fundacją Miasto oraz Lecturus Sp. z o.o. Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego na stronie internetowej kursów https://sklep.lecturus.pl uruchomiona została ulga dla mieszkańców Powiatu Łowickiego. Po podaniu kodu pocztowego na stronie internetowej nabywca uzyskuje kod uprawniający do ulgi 70% od ceny ogólnej. Organizatorem kursów jest Lecturus Spin-off Uniwersytetu Warszawskiego. Przykładowe lekcje można obejrzeć na:  youtube.com/@lecturusjunior .

Zajęcia dostępne będą dla mieszkańców powiatu w dwóch wariantach:

👉 kursy składające się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych w formule online na platformie (1 x w tygodniu)  -  kursy rozpoczęły się w grudniu 2022 roku, ale minione lekcje uczniowie będą mogli odtworzyć w trybie VOD,

👉 intensywne kursy składające się z 25 godzin lekcyjnych (jeden przedmiot) prowadzonych online na platformie (2 x w tygodniu) i trwające 13 tygodni  - kursy startują już 30 stycznia 2023 roku, po podpisaniu porozumienia mieszkańcy Powiatu  Łowickiego mają zniżki do 70% do ceny podstawowej, minione lekcje uczniowie będą mogli odtworzyć w trybie VOD.

Nabywcą kursów są bezpośrednio mieszkańcy powiatu (młodzież, rodzice). Lekcje odbywają się na nowoczesnej platformie e-learningowej w formie wykładów i ćwiczeń przy wsparciu nauczyciela, z wykorzystaniem różnego rodzaju aplikacji i materiałów multimedialnych dedykowanych konkretnym przedmiotom, z dostępem do VOD z minionych lekcji (w tym kluczowe zagadnienia egzaminacyjne i strategie rozwiązywania zadań). Zajęcia prowadzą certyfikowani trenerzy oświaty, laureaci konkursu Nauczyciel Roku z doświadczeniem w prowadzeniu zajęć online – nauczyciele pasjonaci, którzy z entuzjazmem dzielą się wiedzą.

 

Szczegółowe informacje na stronie kursów https://sklep.lecturus.pl .

 

  • Plakat kursy
  • Plakat kursy

Cofnij