aktualności 2021

Regionalny Festiwal Piosenki Polskiej

Szanowni Państwo,

Biblioteka Publiczna i Dom Kultury Gminy Zduny, nieprzerwanie od 1999 roku, zaprasza wokalistów na konkurs piosenki, który na przestrzeni lat wielokrotnie zmieniał swoją formułę, rozwijał się, ale niezmiennie był jedynym tego typu wydarzeniem w powiecie łowickim, mającym na celu przede wszystkim propagowanie twórczości artystycznej oraz kreatywności i zdolności osób śpiewających.

W ubiegłym roku, osoby chcące zaprezentować swoje śpiewacze umiejętności, po raz pierwszy zaprosiliśmy na „Wokalne Konfrontacje”. Sytuacja epidemiczna zmusiła nas do przeprowadzenia tego przedsięwzięcia w formie online. Całe szczęście, ta zupełnie nowa formuła nie okazała się barierą i jury naszego Festiwalu mogło wysłuchać naprawdę wielu nietuzinkowych nagrań konkursowych.

Teraz, licząc na to, że sytuacja będzie na tyle stabilna, iż nie poskutkuje wprowadzeniem restrykcji zmuszających nas do mocnego ograniczenia stacjonarnej działalności kulturalnej, zapraszamy na scenę naszego Domu Kultury. Zapewniamy oczywiście profesjonalne zaplecze techniczne, merytoryczne jury oraz niezapomniane wrażenia.

„II Wokalne Konfrontacje”, czyli Regionalny Festiwal Piosenki Polskiej, mają formułę dwudniową – na 4 grudnia (sobota) zaplanowane zostały przesłuchania konkursowe, natomiast 5 grudnia (niedziela) zapraszamy na koncert galowy z wręczeniem nagród. Konkurs kierowany jest do solistów z powiatu łowickiego i ościennych – zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych.

Wszystkie szczegóły dotyczące warunków uczestnictwa i zasad organizacyjnych zamieściliśmy w załączonym regulaminie wraz z plakatem.

  • Plakat

Cofnij