aktualności 2021

Ośrodek zdrowia w Sobocie

1 lipca br. oddany został do Państwa dyspozycji ośrodek zdrowia w Sobocie. W odpowiedzi na apel społeczności Gminy Bielawy, funkcjonowanie tamtejszego ośrodka zdrowia po ponad rocznej przerwie, zostało reaktywowane a za jego prowadzenie odpowiada Zespół Opieki Zdrowotnej w Łowiczu.

Dzięki staraniom podjętym przez Dyrektor ZOZ w Łowiczu Urszulę Kapustę-Tymoshchuk od 1 października br. przychodnia podstawowej opieki zdrowotnej w Sobocie będzie funkcjonowała już w ramach umowy z Narodowym Funduszem Zdrowia. Placówka dostępna będzie dla pacjentów od poniedziałku do piątku w godz. 8-18, zaś jej kadrę medyczną, stanowić będą, obok kierownika, którym jest dr Grzegorz Klejny, dwóch lekarzy pediatrów.

Od 1 października br. przyjmowane będą też deklaracje pacjentów, którzy zdecydują się korzystać z usług medycznych świadczonych przez przychodnię podstawowej opieki zdrowotnej w Sobocie.

Zachęcamy zatem  do zapoznania się z harmonogramem pracy placówki, jak również zapraszamy wszystkich pacjentów, z myślą o których tworzone było to miejsce, do składania deklaracji. Już w dniu otwarcia reaktywowanego ośrodka w Sobocie, do drzwi placówki kierowało swe kroki wielu pacjentów oczekujących ponownej możliwości korzystania z jego usług, za tydzień zaś ta oferta usług medycznych będzie już w pełni odpowiadała Państwa potrzebom.

  • PŁ i ZOZ

Cofnij