aktualności 2021

Spotkanie autorskie

Pandemia dała nam się wszystkim we znaki. Bardzo brakowało nam bezpośredniego kontaktu z Czytelnikami i rozmów o literaturze. Wracamy do normalności i bardzo się cieszymy, że możemy zaprosić na pierwsze w tym sezonie spotkanie autorskie (już nie on-line, tylko na żywo!). Odbędzie się ono już 23 lipca (w piątek) o godzinie 17.00. Jeśli pogoda pozwoli, to porozmawiamy na świeżym powietrzu, pod wakacyjną chmurką. Zapraszamy miłośników dobrej książki i literatury obyczajowej. Na pewno nie będzie nudno, bo Autorka to młoda, przebojowa i posiadająca ogromne poczucie humoru osoba. Niewątpliwie barwna postać na polskiej scenie literackiej.

O autorce:

Katarzyna Kowalewska jest pisarką i wielbicielką książek, która potrafi czytać, idąc chodnikiem i się przy tym nie przewrócić.

Mieszka w Grodzisku Mazowieckim z mężem, małą Asią i dwoma psami, z których jeden nieustannie wyleguje się w słońcu, a drugi bez przerwy psoci.

Kocha lato, morze, wesołego punk rocka oraz grę w badmintona

Zaczynała jako felietonistka dla portalu sportowego. Zadebiutowała powieścią łotrzykowską „Pijany skryba”. Jej opowiadania ukazały się w antologiach: „Autostop(y). Dziesięć opowiadań o wolności”, „Obiecaj”, „Bierz mnie”, „Memento” oraz „Czytanie ziemi”. „Pudełko z pamiątkami” to początek jej przygody z literaturą obyczajową. W marcu ukazał się „Podmiejski na koniec świata”.

  • spotkanie autorskie łowicz

Cofnij