Powiat Łowicki

BIP

Data

8 marca 2021

Imieniny

Beaty, Jana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Podstrony » MARKA REGIONALNA ŁOWICKIE »

Treść strony

MARKA REGIONALNA ŁOWICKIE

 

Centrum Kultury, Turystyki i Promocji Ziemi Łowickiej zaprasza przedsiębiorców, instytucje, stowarzyszenia oraz osoby fizyczne, działające na terenie Powiatu Łowickiego lub poza jego granicami, których działalność, produkty, usługi związane są z Ziemią Łowicką do składania wniosków o przyznanie Marki Regionalnej „ŁOWICKIE”.

Marka Regionalna „ŁOWICKIE” została stworzona w celu promowania i sygnowania przedsięwzięć, produktów i usług o szczególnym znaczeniu dla regionu, związanych z dorobkiem kulturowym i gospodarczym Ziemi Łowickiej. Symbolem graficznym znaku regionalnego jest logotyp (Załącznik nr 2).

Prawo do ubiegania się o Markę Regionalną „ŁOWICKIE” posiadają przedsiębiorcy, instytucje, stowarzyszenia oraz osoby fizyczne, działające na terenie powiatu łowickiego lub poza jego granicami, których działalność, produkty, usługi związane są z Ziemią Łowicką.

W przypadku prowadzenia działalności gospodarczej, w programie Marki Regionalnej „ŁOWICKIE” nie może wziąć udziału przedsiębiorca, który znajduje się w stanie likwidacji lub upadłości

Podmiot zainteresowany przystąpieniem do programu składa wypełniony wniosek (Załącznik nr 2). Wnioski przyjmowane są w siedzibie Centrum, Stary Rynek 17, do dnia 16 stycznia 2020 roku.

  • Nowy Prezentacja programu Microsoft Office PowerPoint

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.