Powiat Łowicki

BIP

Data

23 stycznia 2020

Imieniny

Ildefonsa, Rajmunda

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Główna News'owa » 2012 »

Treść strony

Łowickie pnie się na podium


IX edycja Jarmarku Wojewódzkiego pod hasłem "Mixer Regionalny Łódzkie 2012" odbyła się w weekend 8-9 września. Nawet zmiana dotychczasowego miejsca Jarmarku z ulicy Piotrkowskiej na teren MOSiR nie odstraszyła zwiedzających.

Stoisko Powiatu Łowickiego reprezentowali łowiccy twórcy ludowi, Alicja Kołodziejczyk oraz Wiesława Wojda, łowiccy pszczelarze, Gmina Nieborów, Bielawy, Kiernozia i Chąśno. Imprezę uświetnił swoim występem Zespół Pieśni i Tańca „Blichowiacy”, który zaprezentował się w niedzielę na scenie regionalnej.

To właśnie zaangażowanie tak wielu osób pomogło nam wzorem roku ubiegłego stanąć na podium w zorganizowanym przez Urząd Marszałkowski konkursie na "Najlepsze Stoisko Wystawiennicze". Nagrodą jest kampania promocyjna na antenie TVP Łódź. W roku ubiegłym Powiat Łowicki zajął III miejsce teraz jest to miejsce II. Trzecie miejsce zajął Powiat Poddębicki, a zaszczytne miejsce pierwsze Gmina Zadzim.

Przez dwa dni odwiedziło nas tysiące osób, które mogły skosztować łowickich przysmaków przygotowanych przez Koła Gospodyń Wiejskich, zaczerpnąć informacji o naszym regionie, a także wziąć udział w pokazach twórczości ludowej.
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.