Powiat Łowicki

BIP

Data

7 lipca 2020

Imieniny

Benedykta, Cyryla

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Główna News'owa » 2012 »

Treść strony

Rajd rowerowy - "Dwory i Kościoły"

 

W dniach 23 - 24 czerwca odbył się inauguracyjny rajd rowerowy nowo oznakowanym szlakiem „Dwory i Kościoły”. Około 30 cyklistów próbowało swoich sił na 123 km trasie. 
W sobotę uczestnicy przejechali połowę szlaku, zwiedzając po drodze Kościół w Boczkach, kościół i pałac w Kiernozi, oraz kościół w Złakowie Kościelnym. Po 8 godz. grupa dotarła do Zdun, gdzie dzięki uprzejmości pani Dyrektor Zespołu Szkół Licealnych Anecie Tarkowskiej uczestnicy mogli przenocować i zregenerować siły. 
 
Drugiego dnia grupa wyruszyła z miejsca noclegu o godz. 8.00, ten dzień również obfitował w zwiedzanie m.in. kościoła i zamku w Sobocie, pałacu w Walewicach, Dworu Grabskich w Borowie, Kościoła w Oszkowicach i Waliszewie, dworu w Psarach i Stanisławowie oraz kościoła w Chruślinie.
 
Do Łowicza cykliści dotarli w niedzielę około godziny 16.00. Każdy z przypiętym znaczkiem rajdowym potwierdzającym przejechanie najdłuższego łowickiego szlaku rowerowego.
 

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.