Powiat Łowicki

BIP

Data

23 września 2020

Imieniny

Bogusława, Tekli

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Główna News'owa »

Treść strony

Powiat Łowicki - czerwona strefa ograniczeń regionalnych

 
Szanowni Państwo,
 
Trwająca pandemia wirusa SARS-Cov-2, pomimo podejmowanych działań oraz stosowania się do obowiązujących zaleceń i wytycznych rekomendowanych przez właściwe służby mających na celu zapobieganie rozprzestrzeniania się wirusa, spowodowała wzrost zakażeń na terenie Powiatu Łowickiego. Zostaliśmy zakwalifikowani do "czerwonej strefy" na liście prowadzonej przez Ministra Zdrowia.
W związku z powyższym zwracamy się z apelem o przestrzeganie wszelkich obowiązujących zaleceń dostępnych na stronie: https://www.gov.pl/web/koronawirus/regionalne-obostrzenia-dla-wybranych-powiatow
 
Najistotniejsze z nich publikujemy również poniżej.
Jednocześnie informujemy, że Starostwo Powiatowe w Łowiczu prowadzi akcję informacyjną związaną z wprowadzeniem regionalnych obostrzeń. Wywieszane są plakaty, przygotowano ulotki informujące o obowiązujących obostrzeniach. Trafiły one do Urzędów Gmin, z prośbą o rozdysponowaniu ich do sołectw. Plakaty przekazano do parafi, urzędów pocztowych, oraz sklepów.
  • ulotka - A5 - czerwona

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.