Powiat Łowicki

BIP

Data

4 sierpnia 2020

Imieniny

Dominika, Jana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Główna News'owa »

Treść strony

"Moja droga życia z Janem Pawłem II„ - konkurs literacki z weekendem w Krakowie

 

W tym roku przypada kolejna ważna rocznica dla regionu łowickiego – pamiątka duszpasterskich odwiedzin Jana Pawła II w Łowiczu, co miało miejsce w 1999 roku. To było niezwykle istotne wydarzenie zarówno dla mieszkańców naszego regionu, ale także dla Polaków. Zatem napiszmy opowieść o wpływie papieża Wojtyły na Wasze indywidualne losy i życiowe wybory.
Ogłaszamy konkurs literacki, którego celem jest zebranie świadectw pokazujących, w jaki sposób pontyfikat Jana Pawła II i świadomość następujących zmian wpłynął na życie! Jeśli masz zdjęcia, którymi chcesz zilustrować swoją opowieść – przyślij je. Wszystkie prace zostaną opublikowane w internecie. Spośród nich jury wybierze prace, które będą premiowane wartościowymi nagrodami.
Główną nagrodę stanowi weekend dla dwóch osób w Krakowie. Zwycięzca spędzi z osobą towarzyszącą dwa noclegi w hotelu niemal w samym środku zabytkowego Krakowa, oczywiście noclegi ze śniadaniem. Do tego obiadokolacja w sobotę, w jednej z klimatycznych krakowskich restauracji. Miejsce może być interesującym zaskoczeniem. Część soboty spędzicie na zwiedzaniu z przewodnikiem najciekawszych obiektów w mieście, w tym także miejsc związanych z Karolem Wojtyłą. Z pewności nuda w cesarsko-króleskim Krakowie turystom z Księstwa Łowickiego nie będzie groziła.
Pozostałe nagrody to trzy karty podarunkowe o wartości 250 złotych każda.
Konkurs literacki "Moja droga życia z Janem Pawłem II„ objął patronatem honorowym Marszałek Województwa Łódzkiego. Grzegorz Schreiber. Warto pamiętać, że rok 2020 został ogłoszony Rokiem św Jana Pawła II, a niedawno obchodziliśmy setną rocznicę urodzin Karola Wojtyły, późniejszego papieża, który przyjął imię Jan Paweł II.

Termin nadsyłania prac upływa 14 czerwca. Nie zapomnijcie o uważnym przeczytaniu regulaminu konkursu, wypełnieniu i przesłaniu „Karty zgłoszenia” i „Zgody na przetwarzanie danych osobowych”. Bez tych załączników nadesłane prace nie będą zakwalifikowane do udziału. Ogłoszenie wyników nastąpi w ciągu 14 dni od zakończenia konkursu.

 

  • Patronat Moja droga życia z Janem Pawłem II-1
  • 008 to

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.