Powiat Łowicki

BIP

Data

18 lipca 2019

Imieniny

Szymona, Erwina

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta
stat.gov
pttk
kalendarz
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Główna News'owa »

Treść strony

Zakończenie roku szkolnego w Powiecie Łowickim

 

W szkołach powiatu łowickiego w dniu 19 czerwca 2019 r. odbyło się uroczyste zakończenie roku szkolnego. Uczniowie odebrali świadectwa szkolne podsumowujące rok szkolny 2018/2019 i tym samym dla nich rozpoczęły się wakacje- rekordowo długie bo w tym roku przerwa od nauki będzie trwała aż 74 dni. Do nauki uczniowie wrócą w poniedziałek 2 września.

Rok szkolny 2018/2019 był wyjątkowy: minął on pod znakiem strajku nauczycieli, kumulacji roczników, trudnej rekrutacji do liceów i techników oraz likwidacji gimnazjów. W tym roku odbył się pierwszy po reformie oświaty egzamin ósmoklasisty oraz ostatni egzamin gimnazjalny. Edukację kończą jednocześnie uczniowie ostatnich klas gimnazjów oraz przywróconych po reformie oświaty klas ósmych. W Łowiczu tych pierwszych jest 254, a pozostałych – 234.

Drodzy Uczniowie, z całego serca gratulujemy Wam osiągnięcia, jakim jest zakończenie kolejnej klasy. Jesteście mądrzejsi i bogatsi o dorobek zgromadzony w czasie całego minionego roku szkolnego.  Jest się z czego cieszyć – zasłużyliście na wspaniały odpoczynek wakacyjny!

Życzymy Wam niezapomnianych  wakacji!

Do zobaczenia we wrześniu!

 

Zarząd Powiatu Łowickiego

  • zakończenie roku

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.