Powiat Łowicki

BIP

Data

23 czerwca 2017

Imieniny

Wandy, Zenona

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

stat.gov
pttk
kalendarz
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp
geoportal

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Treść strony

Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Mój Powiat za 10 lat"

W dniu 26 marca br. w Powiatowej Bibliotece Publicznej w Łowiczu odbyło się rozstrzygnięcie Powiatowego Konkursu Plastycznego "Mój Powiat za 10 lat".

Komisja konkursowa w składzie:

  1. Agnieszka Łazińska - plastyk
  2. Szymon Adamczewski – plastyk (MOK w Głownie)
  3. Jerzy Dołhań – plastyk (ŁOK, WTZ w Parmie)
  4. Marzena Kozanecka-Zwierz – Dyrektor Muzeum w Łowiczu
  5. Jacek Rutkowski – Centrum Kultury i Promocji Ziemi Łowickiej

zapoznała się z 184.  pracami uczniów szkół podstawowych i gimnazjalnych Powiatu Łowickiego. Ocenie podlegały: zgodność z tematem, pomysłowość, ogólne wrażenie artystyczne.

Przyznano następujące nagrody i wyróżnienia:

W grupie klas I-III szkoły podstawowej:

  • I nagroda: Adrianna Wilk, kl I c Szkoła Podstawowa nr 2 w Łowiczu
  • II nagroda: Patrycja Lisiewska, kl. I c Szkoła Podstawowa nr 2 w Łowiczu
  • III nagroda: Milena Szewczyk, kl. I Pijarska Szkoła Podstawowa w Łowiczu

Wyróżnienia:

  • Sebastian Białek, kl. II Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
  • Karolina Kostrzewa, kl. II Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
  • Kamil Błaszczyk, kl. III Szkoła Podstawowa w Bocheniu
  • Mikołaj Łukawski, kl. I  Szkoła Podstawowa w Gągolinie Płd.
  • Monika Czapnik, kl. I Szkoła Podstawowa w Łaguszewie
  • Natalia Szymczak, kl. Ib Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
  • Damian Kruk, kl. I Szkoła Podstawowa w Domaniewicach

W grupie klas IV-VI  szkoły podstawowej:

  • I nagroda: Joanna Kaba, kl. VI   Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu
  • II nagroda: Szymon Kosiński, kl. V Szkoła Podstawowa w Popowie
                     Sebastian Tomaszkiewicz, kl. VI  Szkoła Podstawowa w Popowie
  • III nagroda: Damian Szewczyk, kl. VI Pijarska Szkoła Podstawowa w Łowiczu
                       Adrianna Słomska, kl. VI  Szkoła Podstawowa nr 7 w Łowiczu

Wyróżnienia:

  • Anna Kania, kl. VI  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu
  • Klaudia Kosiorek, kl. IVa Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
  • Sebastian Kowalski, kl. IV b Szkoła Podstawowa nr 3 w Łowiczu
  • Anna Brzostek, kl. VI  Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu
  • Patrycja Janicka, kl. Vb Szkoła Podstawowa w Domaniewicach
  • Krzysztof Skumiał, kl. IV Pijarska Szkoła Podstawowa w Łowiczu
  • Sabina Łukawska, kl. VI c Szkoła Podstawowa nr1 w Łowiczu

W grupie klas I-III gimnazjum:

  • I nagroda: Julia Małasińska, kl. III c Gimnazjum nr 2 w Łowiczu
  • II nagroda: Aleksandra Tybuś, kl. III c Gimnazjum nr 2 w Łowiczu
  • III nagroda: Magdalena Lenarczyk, kl. III a Gimnazjum w Łyszkowicach

Wyróżnienia:

  • Bartosz Bury, kl. I Gimnazjum nr 3 w Łowiczu
  • Adrian Masłowski, kl. I Gimnazjum Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu
  • Elżbieta Kobierecka, kl. II Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Łowiczu

fot. Wiesław Uczciwek - CKTiPZŁ

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.