Powiat Łowicki

BIP

Data

8 marca 2021

Imieniny

Beaty, Jana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » listopad 2007r. »

Treść strony


26.11.2007r.
26 listopada 2007 roku o godz. 12:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się XII Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • -
24.11.2007r.
Uroczysty koncert Zespołu Pieśni i Tańca "Blichowiacy" z okazji prezentacji nowych strojów zakupionych ze środków pozyskanych z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego "Rozwój inicjatyw lokalnych" odbył się w dniu 24 listopada br. w Łowickim Ośrodku Kultury. Gospodarzami uroczystości byli: Starosta Łowicki, Dyrekcja i Rada Pedagogiczna ZSP Nr 2 RCKU w Łowiczu, Łowickie Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły Blichowskiej - BLICH oraz ZPiT "Blichowiacy".

  • -
09.11.2007r.
Miejsko-Powiatowa Uroczystość z okazji 89 Rocznicy Odzyskania Niepodległości przez Państwo Polskie odbyła się w dniu 9 listopada 2007r. o godz. 12.00 w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu. Gospodarzami uroczystości byli: Przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego, Przewodniczący Rady Miejskiej w Łowiczu oraz Dyrektor ZSP Nr 1 w Łowiczu. W programie uroczystości znalazły się m.in. referat okolicznościowy wygłoszony przez mgr. Stanisława Grzelaka pt. „Wkład wybitnych Polaków w odzyskanie niepodległości w 1918 roku”, podsumowanie Konkursu o Nagrodę Burmistrza Miasta Łowicza na najlepszą pracę dyplomową dotyczącą Łowicza, część artystyczna przygotowana przez ZSPP Nr 1 w Łowiczu oraz złożenie kwiatów pod pomnikiem Marszałka Józefa Piłsudskiego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.