Powiat Łowicki

BIP

Data

23 kwietnia 2021

Imieniny

Wojciecha, Jerzego

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » sierpień 2007r. »

Treść strony


29.08.2007r.
29 sierpnia 2007 roku o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbędzie się X Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • [obiekt Flash] -

  • -

19.08.2007r.
Już w najbliższą niedzielę tj. 19 sierpnia w Łowiczu odbędzie się kolejna impreza pn. KSIĘŻACKIE JADŁO - FESTIWAL DOBREJ ŻYWNOŚCI. Głównym celem jest zaprezentowanie łowickich, tradycyjnych potraw. Wielkie gotowanie rozpoczniemy o godzinie 14:00 na Nowym Rynku. Serdecznie zapraszamy! Kliknij po szczegóły...

  • -
VI Tatrzańskie Wici.
Łowickie granie na Krupówkach i księżackie pasiaki na Placu pod Gubałówką to wspomnienia niedawnej, czwartej już, wizyty reprezentacji powiatu łowickiego w Zakopanem. W dniach 9-12 sierpnia br, na zaproszenie Starosty Tatrzańskiego, gościliśmy na Tatrzańskich Wiciach. W skład delegacji weszli: Starosta Łowicki - Janusz Michalak, Członek Zarządu Powiatu Łowickiego - Wojciech Miedzianowski, Radni Powiatu Łowickiego oraz zespół folklorystyczny "Blichowiacy".

06.08.2007r.
6 sierpnia 2007 roku o godz. 14.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbędzie się IX Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • -

08.08.2007r.
Powiat Łowicki rozpoczął realizację zadania pn. Prace budowlano-konserwatorskie w dawnym klasztorze o.o. Dominikanów – obecnie Zespół Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 przy ul. Podrzecznej 30 w Łowiczu. Projekt ten jest współfinansowany w kwocie 60 000 zł ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu operacyjnego „Dziedzictwo Kulturowe”, priorytet 1 „Rewaloryzacja zabytków nieruchomych i ruchomych”. W ramach inwestycji wykonane będą następujące roboty budowlane: - wymiana więźby dachowej fragmentu wschodniego skrzydła dawnej części klasztornej, - wykonanie nowego pokrycia dachowego z dachówki cementowej typu Braas - wymiana obróbek blacharskich na miedziane na odcinku objętym modernizacją, - przebudowa kominów, - roboty tynkarskie. Całkowity koszt realizacji zadania to 163 699,42 zł. Wkład finansowy Powiatu Łowickiego wynosi 103 699,42 zł.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.