Powiat Łowicki

BIP

Data

5 marca 2021

Imieniny

Fryderyka, Adriana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » czerwiec 2007r. »

Treść strony


  • -

"JARMARK ŁOWICKI 2007"
VI Ogólnopolskie Spotkania Folklorystyczne "O ŁOWICKI PASIAK" odbędą się w dniach 30 czerwca - 1 lipca na MUSZLI KONCERTOWEJ NA BŁONIACH. Organizatorami imprezy są: Łowicki Ośrodek Kultury, Urząd Miejski w Łowiczu a współorganizatorem - Starostwo Powiatowe w Łowiczu.

  • Czesław Radzki_Rozmowa 2005, olej

30.06.2007r.
Muzeum w Łowiczu, Zrzeszenie Artystyczne "ZA" oraz Związek Pisarzy Polskich zapraszają na wystawę obrazów Czesława Radzkiego w ramach X Festiwalu Sztuki Najnowszej "ZA". Wernisarz odbędzie się w sobotę 30 czerwca br. o godz. 18.00 w Muzeum w Łowiczu.
  • -


23.06.2007r.
"Noc Świętojańska"
oraz Powiatowy Konkurs Folklorystyczny dla dzieci i młodzieży "Sobótkowy wianek" to impreza, która odbędzie się w sobotni wieczór, 23 czerwca 2007r. o godz. 18.00 w zespole pałacowo-parkowym w Kiernozi.

22.06.2007r.
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 w dniu 22 czerwca br. o godz. 13.00 odbędzie się spotkanie podsumowujące przedszkolny konkurs ekologiczny zbiórki zakrętek od butelek plastikowych pn. "Mali ekolodzy". Konkurs realizowany jest w ramach programu "Edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z powiatu łowickiego" finansowany ze środków WFOŚiGW w Łodzi oraz PFOŚiGW w Łowiczu.


  • -

Teatralna młodzież. W III Liceum Ogólnokształcącym im. Kardynała Prymasa Stefana Wyszyńskiego w Łowiczu powstała szkolna grupa wokalno-teatralna. Siedemnastoosobowy zespół z programem profilaktycznym o przeciwdziałaniu narkomanii "Życie moje" dotarł do ponad pięciuset uczniów szkół gimnazjalnych. W spotkaniach z młodzieżą z Wyszyńskiego wzięli udział uczniowie z gimnazjum w Domaniewicach, Kocierzewie, Łyszkowicach, Popowie, Kompinie a także z Gimnazjum Nr 3 i Nr 4 w Łowiczu.

  • -17.06.2007r. W niedzielę 17 czerwca odbyła się Biesiada Strażacka w Skansenie w Maurzycach, której organizatorem był Oddział Powiatowy Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP w Łowiczu a współorganizatorami - Starostwo Powiatowe w Łowiczu oraz Urząd Miejski w Łowiczu.U W A G A
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu od 9 do 20 lipca 2007 roku będzie  n i e c z y n n a z powodu inwentaryzacji księgozbioru (skontrum). Uprzejmie prosimy Szanownych Czytelników Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu o  p i l n y  z w r o t  wypożyczonych książek, najpóźniej do dnia 3 lipca 2007 roku. Nie będą pobierane opłaty za przetrzymane książki. Przepraszamy Czytelników za niedogodności wynikające z tego tytułu.


  • -

Starostwo Powiatowe w Łowiczu po raz czwarty jest inicjatorem realizacji programu edukacji ekologicznej skierowanego przede wszystkim do uczniów szkół z terenu powiatu łowickiego. Na program pod nazwą „Edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z powiatu łowickiego” składa się szereg działań propagujących oraz kształtujących świadomość ekologiczną młodych ludzi.

  • -

Starostwo Powiatowe w Łowiczu i Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu zapraszają młodzież szkół ponadgimnazjalnych do udziału w ekologicznym konkursie fotograficznym "W harmonii z przyrodą". Konkurs zorganizowany jest w ramach "Programu edukacji ekologicznej dzieci i młodzieży szkolnej z terenu powiatu łowickiego w roku 2007", a fundatorem nagród jest Powiatowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łowiczu.

  • -

12.06.2007r.
Warsztaty Artystyczne integrujące młodzież ze szkół powiatu łowickiego z osobami niepełnosprawnymi, organizowane przez Stowarzyszenie Osób Niepełnosprawnych "Tacy Sami", przy współudziale PCPR w Łowiczu, odbędą się w dniu 12 czerwca od godz. 10.30 w zespole parkowo-pałacowym rodziny Łączyńskich w Kiernozi. Patronat nad Warsztatami objął Starosta Łowicki Janusz Michalak.  • -09.06.2007r.
Fundacja Promocja Polskiej Sztuki Współczesnej im. Zofii i Romana Artymowskich i Muzeum w Łowiczu zorganizowały wystawę "MICHAŁ CHOJECKI - Grafika, malarstwo, rysunek". Otwarcie wystawy odbyło się w sobotę, 9 czerwca 2007r. o godz. 18.00 w Pałacyku gen. Klickiego w Łowiczu, ul. Pałacowa 6.
06.06.2007r.
6 czerwca 2007 roku o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się VIII Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • -
01.06.2007r.
Maraton recyklingu – Drzewko za makulaturę. Starostwo Powiatowe w Łowiczu jako realizator programu „Edukacja ekologiczna dzieci i młodzieży z powiatu łowickiego w roku 2007” włączyło się do organizowanych przez Urząd Miasta w Łowiczu obchodów Dnia Dziecka. W dniu 1 czerwca na Nowym Rynku w Łowiczu, przy stoisku Starostwa Powiatowego, każde dziecko, które przyniesie ze sobą makulaturę otrzyma za nią sadzonkę drzewka lub krzewu ozdobnego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.