Powiat Łowicki

BIP

Data

23 kwietnia 2021

Imieniny

Wojciecha, Jerzego

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » maj 2007r. »

Treść strony


  • -


30.05.2007r.
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu organizuje w dniu 30 maja br. TARGI STAŻY. Prezentacja i nabór na staże zawodowe absolwentów szkół ponadgimnazjalnych oraz szkół wyższych odbędzie się w MWSHP w Łowiczu ul. Sienkiewicza 1, blok E sala 3 i 4, w godz. 10.00 - 14.00.  • -
22.05.2007r.
W dniu 22 maja odbyło się posiedzenie Powiatowej Komisji Konkursowej konkursu plastycznego dla dzieci i młodzieży pt. "Zapobiegajmy pożarom". Łącznie do etapu powiatowego konkursu wpłynęło 115 prac wykonanych w różnych technikach przez uczniów z czterech grup wiekowych (klasy"0", klasy I-III, klasy IV-VI i gimazjum).

  • -
16.05.2007r.
Łódzka Agencja Rozwoju Regionalnego S.A. ogłasza nabór Beneficjentów Ostatecznych do projektu realizowanego w ramach Działania 2.5 Promocja Przedsiębiorczości ZPORR „W sukurs przedsiębiorczości w regionie łódzkim”. Projekt kierowany jest do osób z terenu województwa łódzkiego ze szczególnym uwzględnieniem osób z powiatów, które wcześniej nie były objęte programem.

  • -
12-13.05.2007r.
Miasto Łowicz i Powiat Łowicki promowały swoje walory turystyczne podczas Święta Łodzi 2007, które odbyło się 12 i 13 maja na ul. Piotrkowskiej w rejonie Pasażu Schillera. Wystawienie wspólnego stoiska było dobrą okazją do zachęcenia potencjalnych turystów do odwiedzenia Ziemi Łowickiej z uwzglednieniem zbliżających się między innymi takich imprez, jak Boże Ciało, Dni Łowicza, Jarmark Łowicki czy Biesiada Łowicka.

  • -

12.05.2007r.
Muzeum w Łowiczu organizuje wystawę "Dziecko w rysunku Piotra Szadujkisa", której otwarcie odbędzie się w sobotę 12 maja 2007r. o godz. 15.00. Piotr Szadujkis (1938–1977) był malarzem, grafikiem. Studiował w warszawskiej Akademii Sztuk Pięknych w pracowni prof. Eugeniusza Eibischa, jednego z czołowych kolorystów polskich. Żywiołem, do którego powracał nieustannie, była natura. Malował pejzaże, chmury, drzewa, kwiaty, dzieci. Obecna ekspozycja, otwarta w trzydzieści lat po śmierci artysty, prezentuje portrety dziecięce malowane gwaszem i pastelami.
Wystawa będzie czynna do 24 czerwca.


Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.