Powiat Łowicki

BIP

Data

5 marca 2021

Imieniny

Fryderyka, Adriana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » kwiecień 2007r. »

Treść strony


  • -
30.04.2007r.
Rozpoczyna się XI edycja inicjatywy pozytywistycznej "POLSKI PRODUCENT ŻYWNOŚCI 2007" województwa łódzkiego. W konkursie mogą uczestniczyć firmy krajowe działające w większości w oparciu o polski kapitał poprzez zgłoszenie produktu gotowego, przetworzonego i przeznaczonego do bezpośredniej sprzedaży. Kapituła Wojewódzka przyjmuje zgłoszenia kandydatów do połowy maja 2007r.

  • -
25.04.2007r.
W województwie łódzkim realizowany jest projekt szkoleniowo-doradczy „Turystyka – wspólna sprawa”. Dotychczas powstało 6 grup partnerskich, które realizują swoje pomysły na ciekawe produkty turystyczne, w ścisłej współpracy przedsiębiorców, organizacji pozarządowych i samorządów. Obecnie rozpoczynany jest kolejny etap projektu - szkolenia ze "Współpracy Sieciowej" dla osób zatrudnionych w branży turystycznej, organizacji pozarządowych i samorządów. Szkolenia te są dofinansowane przez Unię Europejską.

  • -

30.04.2007r.
Powiatowa Biblioteka Publiczna w Łowiczu we współpracy z Łowickim Ośrodkiem Kultury organizują otwarcie wystawy rysunku i malarstwa EWELINY MASZTANOWICZ w dniu 30 kwietnia 2007 r. o godz. 17.00 w siedzibie Powiatowej Biblioteki Publicznej w Łowiczu, Stary Rynek 5/7 (wejście od ul. 3 Maja). Ewelina Masztanowicz - absolwentka Liceum Plastycznego w Łodzi pochodzi z Bochenia. Jej ulubione techniki malarskie to: ołówek, farby olejne, akwarele, tempery, pastele. Brała udział w wielu konkursach plastycznych. Zakwalifikowała się do drugiego etapu ogólnopolskiego konkursu "Artystyczny Indeks Hestii". Na wystawie będą prezentowane obrazy olejne - martwe natury, pejzaże oraz rysunki postaci.25.04.2007r.
25 kwietnia 2007 roku o godz. 12.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbędzie się VII Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • -

20.04.2007r.
W dniu 20 kwietnia w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu odbyło się spotkanie z Panem Krzysztofem Dudkiem dyrektorem Narodowego Centrum Kultury. Głównym tematem spotkania było omówienie możliwości aplikowania o środki finansowe pozostające w dyspozycji Ministra Kultury oraz Dziedzictwa Kulturowego w ramach poszczególnych Programów Operacyjnych m.in. PO Rozwój Inicjatyw Lokalnych oraz PO Patriotyzm Jutra. Przedstawiciele Narodowego Centrum Kultury poinformowali o tym jakich błędów należy uniknąć przy przygotowywaniu wniosków jak również szczegółowo omówili cele oraz priorytety ww. Programów Operacyjnych. W spotkaniu na zaproszenie Starosty Łowickiego udział wzięli przedstawiciele placówek oświatowych oraz kulturalnych z terenu powiatu łowickiego.


  • -

18.04.2007r.
Powiatowy Urząd Pracy w Łowiczu oraz Centrum Informacji i Planowania Kariery Zawodowej oraganizują w dniu 18 kwietnia br. TARGI PRACY. Rekrutacja pracowników przez pracodawców i Agencje Pośrednictwa Pracy odbędzie się w Domu Nauczyciela, al. Sienkiewicza, w godz. 10.00 - 14.00.

             


  • -
17.04.2007r.
Zainicjowana została przez Wojewodę Łódzkiego czwarta już edycja Nagrody Gospodarczej Wojewody Łódzkiego. To jedyna regionalna nagroda państwowa w województwie łódzkim. O wyborze najlepszych decyduje kapituła, w skład której wchodzą reprezentanci gospodarki i biznesu, świata nauki, kultury i mediów. Nagroda została ustanowiona dla podmiotów gospodarczych, gospodarstw rolnych oraz wynalazców województwa łódzkiego, którzy wnoszą znaczący wkład do gospodarki regionu i budują jego pozytywny obraz na tle kraju.

  • -


05.04.2007r.
Kamil Sobol był gościem specjalnym Regat Papieskich podczas II Międzynarodowego Memoriału Karola Wojtyłły na jeziorze Albano w Castel Gandolfo w dniach 31.03. - 01.04.2007r. Walory turystyczne i gospodarcze Powiatu Łowickiego były jednym z punktów prezencji przedstawionej przez p. Kamila.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.