Powiat Łowicki

BIP

Data

25 lutego 2020

Imieniny

Cezarego, Wiktora

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » luty 2007r. »

Treść strony

W sobotę 10 lutego br. w Łowiczu gościła dziewięcioosobowa francuska delegacja z Departamentu Nord. Przybyłych gości przywitali w sali radzieckiej łowickiego ratusza Burmistrz Łowicza – Krzysztof Jan Kaliński oraz Starosta Łowicki – Janusz Michalak. Wizyta była poświecona nawiązaniu współpracy w dziedzinie kultury i rekonwersji przemysłowej pomiędzy Departamentem Nord, Urzędem Marszałkowskim i Łowiczem. Delegację gościł Zarząd Województwa Łódzkiego w ramach współpracy z regionem Nord w dniach od 7 do 10 lutego 2007 roku.

Stronę francuską reprezentowali: Alan Faugaret – Przewodniczący ds. stosunków międzynarodowych w Radzie Departamentu Nord, Jean Jarosz – Radca Departamentu Nord, Burmistrz miasta Feignies wraz z asystentem oraz Jean-Rene Loir – dyrektor współpracy zagranicznej i programów europejskich, Anoucheh Khanbabai – zastępca Attache ds. współpracy technicznej Ambasady Francuskiej w Polsce. W spotkaniu uczestniczyli również przedstawiciele Urzędu Marszałkowskiego z Łodzi: Zbigniew Bursa – Zastępca Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej, Anna Górczyńska – Naczelnik Wydziału Promocji i Współpracy Zagranicznej.  W ramach złożonej wizyty goście z Francji zwiedzili miasto (Bazylikę Katedralną, Muzeum w Łowiczu), Muzeum Ludowe w Sromowie oraz Pałac w Nieborowie.

wstecz

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.