Powiat Łowicki

BIP

Data

5 marca 2021

Imieniny

Fryderyka, Adriana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2007r. » styczeń 2007r. »

Treść strony


31.01.2007r.
31 stycznia 2007 roku o godz. 10.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się IV Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

22.01.2007r.
22 i 23 stycznia br. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu (sala nr 23), w godz. 8.30 - 14.30, odbędzie się Giełda Pracy - rekrutacja osób bezrobotnych do pracy w markecie "TESCO" w Łowiczu na stanowiska: z-ca kierownika sklepu, kierownik stoiska sucha żywność, kierownik stoiska świeża żywność, kierownik stoiska przemysłowego, pracownik działu ochrony, pracownik ds. technicznych, pracownik przyjęcia towaru, magazynier, sprzedawca-kasjer do każdego działu, pracownik działu personalnego, pracownik działu kontroli cen i  zapasów, pracownik skarbca, kasjer–sprzedawca, pracownik punktu obsługi klienta.


  • -
19.01.2007r.
W sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyło się spotkanie informacyjne dotyczące wsparcia finansowego zadań ze środków Woj. Funduszu Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Łodzi.  Na spotkaniu tym przedstawiciele Zarządu WFOŚiGW przekazali niezbędne informacje o obowiązujących procedurach i możliwościach ubiegania się o pomoc finansową w roku 2007 na zadania z zakresu ochrony środowiska i gospodarki wodnej, realizowane lub przewidziane do realizacji przy udziale środków WFOŚiGW. 


12-14.01.2007r. W dniach 12-14 stycznia br. odbył się IV Powiatowy Przegląd Kolęd w Gminnym Ośrodku Kultury w Domaniewicach. W niedzielę 14 stycznia o godz. 15.00 odbył się koncert laureatów w kościele parafialnym p.w. św. Barłomieja w Domaniewicach.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.