Powiat Łowicki

BIP

Data

5 marca 2021

Imieniny

Fryderyka, Adriana

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2006r. » grudzień 2006r. »

Treść strony


28.12.2006r.
28 grudnia 2006 roku o godz. 11.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się III Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • -


20.12.2006r.
Przy dźwiękach staropolskich kolęd odbyło się w dniu 20 grudnia br. tradycyjne spotkanie wigilijne władz samorzadowych miasta i powiatu w kaplicy św. Karola Boromeusza w łowickim muzeum.


  • -

18.12.2006r. Spotkanie Podregionu Północnego - w dniu 18 grudnia 2006r o godz. 10:00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu, przy ulicy 3 Maja 7 odbyło się spotkanie informacyjne reprezentantów Podregionu Północnego z panią Elżbietą Hibner – Członkiem Zarządu Województwa Łódzkiego i Zbigniewem Bursą - Zastępcą Dyrektora Departamentu Polityki Regionalnej Urzędu Marszałkowskiego w Łodzi.

14.12.2006r.
W dniu 14 grudnia 2006 roku o godz. 18.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się II Sesja Rady Powiatu Łowickiego.

  • -

08.12.2006r.
Muzeum w Łowiczu wspólnie z Muzeum Historii Polskiego Ruchu Ludowego w Warszawie zorganizowało wystawę "OSTATNI EMISARIUSZ Tadeusz Chciuk-Celt (1916-2001)". Wystawa wiąże się z 65 rocznicą pierwszego zrzutu grupy cichociemnych na teren pogranicza obecnego powiatu łowickiego i sochaczewskiego oraz brawurowej akcji "Jacket", w której uczestniczył Tadeusz Chciuk-Celt. Uroczystość otwarcia wystawy odbyła się 8 grudnia br. w siedzibie Muzeum w Łowiczu.


  • -
06.12.2006r.
6 grudnia w III LO im. Kard. Prymasa Stefana Wyszyńskiego odbyła się debata młodzieżowa przygotowana przez Samorząd Uczniowski. Temat debaty - "Licealiści jacy jesteśmy". Organizatorzy zaprosili do dyskusji kuratora sądowego Małgorzatę Lelonkiewicz, psychologa szkolnego Beatę Świeszkowską, nauczyciela tutejszej szkoły Agnieszkę Maciągowską, przedstawiciela Rady Rodziców Józefa Grzelaka, absolwentów III LO, mgr filologii polskiej Karolinę Szkopiak, ks. Rafała Babickiego, a także przedstawicieli Samorządów Uczniowskich I LO, II LO, LO w Zdunach, Zespołu Szkół Nr 4.

  • -

Rozpoczęła się II edycja "Konkursu na najbardziej efektywną energetycznie gminę w Polsce" organizowanego przez Krajową Agencje Poszanowania Energii S.A. W Konkursie mogą wziąć udział: gminy miejskie, gminy wiejskie, gminy miejsko-wiejskie, miasta na prawach powiatu. Szczegóły Konkursu na stronie - http://www.kape.gov.pl/PL/index.phtml
  • -

02.12.2006r.
W sobotę 2 grudnia o godz. 19.00 w sali barokowej łowickiego Muzeum odbył się koncert moskiewskiego Chóru Wladimira Kontareva "THE RUSSIAN STATE CHAMBER CHOIR". Jedyny koncert w Polsce zorganizowany został przez Instytut Adama Mickiewicza w Warszawie, Łowicki Ośrodek Kultury i Muzeum w Łowiczu. Wiecej informacji znajduje się na stronie www.v-kontarev.narod.ru


  • -

01.12.2006r.
1 grudnia 2006r. w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 o godz. 18.00 odbyło się dokończenie przerwanej w dniu 30 listopada I Sesji Rady Powiatu Łowickiego. Wyłonionieni zostali w tajnym głosowaniu: Przewodniczący Rady Powiatu Łowickiego, dwóch Wiceprzewodniczących oraz Zarząd Powiatu Łowickiego.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.