Powiat Łowicki

BIP

Data

23 kwietnia 2021

Imieniny

Wojciecha, Jerzego

Odnośniki

Wersja językowa

Odnośniki

Wyszukiwarka

Menu

Banery

oferta edukacyjna
stat.gov
pttk
geoportal
firmy w powiecie
pzdit
pcpr
autobusy
pbp

Newsletter

Zapisz się do naszego newslettera.

Banery

-
-
-
-
-

Odnośniki

Nawigacja

Archiwum Starego Serwisu Inform. » 2006r. » listopad 2006r. »

Treść strony


30.11.2006r.
W dniu 30 listopada br. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu (sala nr 23), o godz. 10:00, odbędą się zajęcia aktywizacyjne dla osób bezrobotnych z prawem do zasiłku dotyczące rynku pracy oraz rozmowy kwalifikacyjne z pracodawcami.


28-29.11.2006r.
W dniach 28 i 29 listopada br. w Powiatowym Urzędzie Pracy w Łowiczu (sala nr 22), w godz. 10:00-14:00, odbędzie się bezpłatne szkolenie "Własna firma - krok po kroku" adresowane do osób zainteresowanych tematyką rozpoczynania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej.


  • -

Powiat Łowicki ogłasza nabór wniosków o przyznanie stypendium w ramach Priorytetu 2 – Wzmocnienie Rozwoju Zasobów Ludzkich w Regionach Zintegrowanego Programu Operacyjnego Rozwoju Regionalnego, Działania 2.2 - Wyrównywanie szans edukacyjnych poprzez programy stypendialne. Projekt stypendialny skierowany jest do uczniów pochodzących z rodzin znajdujących się w trudnej sytuacji materialnej, z obszarów wiejskich, miast do 5 tys. mieszkańców, miast od 5 tys. do 20 tys. mieszkańców, w których nie ma szkół ponadgimnazjalnych publicznych kończących się maturą, posiadających stałe zameldowanie na tych obszarach lub w miastach, podejmujących naukę lub uczących się w szkole umożliwiającej uzyskanie świadectwa dojrzałości/maturalnego. Więcej informacji znajdą Państwo w dziale:  Stypenida unijne na wyrównywanie szans edukacyjnych


  • -


27.11.2006r.
W dniu 27 listopada 2006 roku o godz. 15.00 w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Łowiczu przy ul. 3 Maja 7 odbyła się pierwsza część I Sesji Rady Powiatu Łowickiego.


  • -

12.11.2006r.
W listopadzie br. region łódzki gościł piszących o turystyce dziennikarzy z Hiszpanii. W dniu 12 listopada Łowicz, Bolimów, Sromów oraz Nieborów odwiedzili: Jaime Gonzalez De Castejon – dziennikarz, Cesar Lucas Abreu – fotograf oraz pani Iwona Zielińska z Polskiego Ośrodka Informacji Turystycznej w Madrycie.

  • -
10.11.2006r.
Uroczystości związane z obchodami 88 rocznicy odzyskania niepodległości przez państwo polskie odbyły się w dniu 10 listopada br. w Zespole Szkół Ponadgimnazjalnych Nr 1 im. 10 Pułku Piechoty w Łowiczu. Organizatorami tegorocznego okolicznościowego spotkania byli; Starosta Łowicki – Cezary Dzierżek, Burmistrz Miasta Łowicza – Ryszard Budzałek oraz dyrektor ZSP Nr 1 – Dariusz Żywicki.

Rozmiar czcionki

Wersja o wysokim poziomie kontrastu

Przełącz się na widok strony o wysokim kontraście.
Powrót do domyślnej wersji strony zawsze po wybraniu linku "Graficzna wersja strony" znajdującego się w górnej części witryny.